Prekių krepšelis

Rasti prekę

+370 675 20195
Paieškos rezultatai:

Galaxy Tab 2 šeima

2012-07-20
Galaxy Tab 2 šeima

Samsung metė tvirtą iššūkį rinkoje dominavusiame iPad, ir 2010 metų rudenį bei 2011 metų vasarą išleido savo 7 ir 10 colių planšetinius kompiuterius. Tačiau tobulėjant konkurentams, Samsung irgi atėjo laikas pokyčiams, todėl šių metų pavasarį rinką sudrebino antrosios kartos Samsung Galaxy Tab planšetiniai kompiuteriai, kuriuos įsigyti galite ir mūsų parduotuvėje. Kuo šie modeliai yra geresni už jų pirmtakus, ir ką jie gali pasiūlyti jums, norintiems juos įsigyti?

Android Ice Cream Sandwich su TouchWiz.

Itin populiari operacinė sistema leidžia pasiekti 600000 Google Play aplikacijų, nuo rimtų programų verslui iki smagių žaidimų. Abiejose planšetėse esanti patogi TouchWiz sistema pavers Android operacinę sistemą dar didesniu saldainiuku akims.


Daug operatyviosios atminties.

Abi planšetės yra ginkluotos vienu gigabaitu operatyviosios atminties, todėl planšetinis kompiuteris veikia greitai kaip bitutė, o daugybė programų vienu metu Samsung planšetėms nesudaro nė menkiausių problemų veikia be menkiausių priekaištų.

Didžiulė talpa.

Ji yra išplečiama microSD kortelėmis iki 32 gigabaitų, o papildomai abiejų jų pirkėjai nemokamai metus galės džiaugtis 50 gigabaitų Dropbox interneto talpos tarnyba, kuri leis mėgstamą turinį visada turėti su savimi, nesvarbu, kur bebūtumėt.

Super mobilumas.

Naujoji Bluetooth 3.0 jungtis leis ne tik greitai ir efektyviai dalintis savo turimu turiniu su kitais, bet ir leis naudotis belaidėmis ausinėmis ar kolonėlėmis ir klausytis savo mėgstamos muzikos pačia aukščiausia kokybe. O infraraudonųjų spindulių jungtis leis naudoti jūsų planšetę kaip tobulą Samsung Smart TV kompanioną.

Įamžinkite akimirkas.

Čia ir dabar. Priekinė VGA bei galinė 3.2 megapikselio kameros leis ne tik dalyvauti vaizdo konferencijose, bet ir užfiksuoti brangius gyvenimo kadrus.

 

Septynių colių ekrano (17,8 cm) versija kainuoja vos 897 litus, ir už tai gali pasiūlyti visus aukščiau paminėtus dalykus bei neįtikėtinai mažą, vos 344 gramų atžymą siekiantį svorį. O vos didesnis negu 9.5 milimetrų storis užtikrins neįtikėtiną patogumą Jūsų rankose. 

10.1 colių ekrano (25.7 cm) planšetinio kompiuterio versijoje jūsų laukia tikra multimedijos mašina. Net 7000 mAh talpos baterija užtikrins itin ilgą planšetinio kompiuterio veikimą, o didelis ir ryškus ekranas aukštos raiškos filmų žiūrėjimą ar žaidimų žaidimą pavers vienu malonumu. Jo kaina plansetiniai.lt parduotuvėje prasideda nuo 1329 litų.

Atgal